• Deň vedy

• Deň plný matematiky, informatiky, chémie, fyziky, ale aj biológie a astronómie. Žiaci si otestovali svoje vedomosti z rôznych vedných oborov. Nechýbali chemické pokusy - acidobazické reakcie, výroba indikátora z červenej repy, vyrobili dúhu v pohári, faraonove hady a modrú čašu. Nechýbali tajničky a osemsmerovky o vede. Spoznali niekoľko zaujímavostí z astronómie, preskúmali Hubblov teleskop, vypočuli si aj zvuky čiernej diery. V matematickej časti si vyrobili aj kružnicové mandaly. Programovali Scottieho, učili sa ovládať robota Photona, zostavili a naprogramovali rôzne pohyblivé stavby z lega.

• Olympiády

• V. Revajová a S. Vozárová reprezentovali našu školu v Okresnom kole olympiády z angličtiny. Obe sú úspešnými riešiteľkami.

Úspešnou riešiteľkou školského kola olympiády z geografie sa stala S. Vystavilová, žiačka 8. ročníka. Školu bude reprezentovať v obvodom kole v najbližšom období. Držíme jej palce.

• Vážení rodičia, milí žiaci,

od zajtra nastáva zmena v organizácii vyučovania.

Rozvrh sa nemení, menia sa začiatky vyučovacích hodín a prestávky nasledovne: