• Majster periodickej tabuľky chemických prvkov

• Dňa 30. 1. 2023 sa v školskom laboratóriu uskutočnila súťaž pre všetkých zanietených a šikovných chemikov. Súťažiaci si zmerali svoje sily a preverili nadobudnuté vedomosti prostredníctvom písomného testu a ústneho poznávania značiek chemických prvkov.

Súťaž bola mimoriadne napínavá vďaka vyrovnaným výkonom súťažiacich, ktorí preukázali, že chémia ich naozaj baví. O umiestnení nakoniec rozhodla až rýchlosť pri poznávaní chemických prvkov. Súťažiaci sa nakoniec umiestnili nasledovne:

1. miesto - Maximilián Zábušek

2. miesto - Vanesa Polatová

3. miesto - Matej Hozák

Víťazom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ich ďalšie úspechy v podobných súťažiach.

• PREBERANIE ANTIGÉNOVÝCH SAMOTESTOV

oznamujeme Vám, že na základe Vami nahláseného záujmu zo dňa 8.12.-9.12.2022 si môžete prevziať  antigénové samotesty v počte 5 ks pre svoje deti v termíne od 2.02.2023 do 3.02.2023 v čase od 13:00 hod. do 16:00 hod. v budove Základnej školy, Báb 225.